Mama Fit

Program jest kompilacją metody Josepha Pilatesa, jogi i TBC, ukierunkowanym na wzmocnienie mięśni, przede wszystkim brzucha i pleców, kształtowanie prawidłowej postawy ciała, zdrowy kręgosłup, poprawę kondycji i wysmuklenie sylwetki. 
Dzięki wykonywaniu ćwiczeń podczas ciąży zmniejszają się dolegliwości typowe dla tego okresu (np. bóle pleców, bóle głowy, zgagi i in.), zmniejsza się prawdopodobieństwo wystąpienia otyłości i rozstępów. Wykonywane ćwiczenia wpływają pozytywnie na przebieg ciąży i prawidłowy rozwój płodu oraz przygotowują do porodu. 
Ćwiczące mamy zniwelują bóle pleców, wzmocnią mięśnie brzucha i ujędrnią skórę na brzuchu, szybciej wrócą do sylwetki sprzed ciąży, poprawią laktację, a także dadzą swoim dzieciom możliwość kontaktu i zabawy z innymi dziećmi, co wspaniale wpływa na ich rozwój. 
Podczas, gdy my ćwiczymy dzieci są z nami na sali, bawią się, raczkują biegają lub też obserwują co też ta mama wyczynia.
Panie które są w ciąży pierwszy raz mają wspaniałą okazje, aby oswoić się z dziećmi w różnym wieku. 
Na zajęcia zapraszamy panie w ciąży po 13 tygodniu oraz mamy dzieci od 6 tygodni do 4 lat.

Ważne! Zanim przyjdziesz na zajęcia skonsultuj się ze swoim lekarzem prowadzącym oraz przynieś oświadczenie od lekarza o braku przeciwskazań do ćwiczeń w ciąży,