Jesteśmy butikowym studiem jogi i pilatesu w centrum Warszawy.

Dajemy Wam z siebie wszystko to, co lubimy i robimy najlepiej jak potrafimy, Nasi instruktorzy specjalizują się w konkretnych dziedzinach ruchu więc możesz być spokojna/ spokojny, jesteś w dobrych rękach.

Tutaj zadbasz o ciało, osiągniesz wewnętrzny spokój oraz dużo dobrej energii by po wyjściu ze studia z lekkością zmierzyć się z rzeczywistością.

Niech dobrzemitu stanie się Twoim codziennym rytuałem!

 

W ofercie studia:

 

  • Małgorzata Nawrocka

    założycielka studia

    Fascynuje mnie życie i to co przynosi każdy nowy dzień. Wierzę, że nic nie dzieje się przypadkowo, lecz ma głębszy sens, nawet jeśli w pierwszym kontakcie boli i uwiera…
    Dzięki jodze i pilatesowi- poznaję swoje ciało, medytacja zaś uczy mnie pokory i smakowania chwili. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do ciała. Wieżę, że dbając o nie na każdej płaszczyźnie dąży się do harmonii. Chciałabym uczyć świadomego życia, szacunku i zaufania do siebie oraz swojej intuicji, zarazić pasją i uśmiechem. ‘Bądź zmianą jaką chcesz zobaczyć w świecie’… – to mój sposób na życie, z taką też ideą powstało ‘dobrzemitu – moje miejsce. Mam nadzieję, że stanie się także Twoim i będzie jednym z ulubionych przystanków w ciągu dnia, gdzie odetchniesz, poczujesz piękno Tu i Teraz… na przekór- w samym środku wielkiego miasta.
    Zapraszam.