Nowe zajęcia: Joga od podstaw.

W piątki w godz. 18:30- 19:30.
Rozpoczęcie przygody z każdą formą aktywności ruchowej jest dla osoby początkującej pewną niewiadomą.
Przychodzimy na zajęcia nie wiedząc jak będą one prowadzone, jaki będzie nauczyciel i jacy będą inni uczestnicy.
Samo to już powoduje pewną niepewność i wyjście poza swoją strefę komfortu, więc każdy początkujący jest osobą otwartą i ciekawą nowego. To bardzo dużo!
Joga przywołuje wiele różnych skojarzeń, od wyobrażenia że jest to tylko forma siedzenia w medytacji po wiszenie na chustach lub formę akrobatyki.
Na naszych zajęciach zajmiemy się jedną z odmian jogi zwanej jogą iyengarowską – od nazwiska jej propagatora i twórcy pomocy do praktyki BKS IYENGARA.
Ta forma jogi charakteryzuje się szczegółowym opracowaniem ustawienia w asanach z użyciem przyrządów: wałka, drewnianej kostki, paska, koca, krzesła itd
Jak i kiedy używać pomocy? Co to są warianty menstruacyjne? Jakich podstawowych określeń anatomicznych używamy na zajęciach? Dlaczego czasami ćwiczymy w parach?
I co to za “krzesła do jogi”?
Na te i wiele innych pytań poszukamy odpowiedzi podczas zajęć dedykowanych osobom początkującym.
ZAPRASZAMY osoby, które praktykują od 0- 3 miesięcy  a także tych którzy chcą odświeżyć sobie wiedzę na temat praktyki.
Zajęcia poprowadzi Magda Tatarek.
Koszt i warunki uczestnictwa: zajęcia odbywać się będą w ramach aktywnego abonamentu i kart partnerskich (multisport plus, fit profit, medicover sport).
Minimalna ilość uczestników: 5 osób. Maksymalna- 19 os.
Jeśli nie zbierze się wymagana ilość- zajęcia będą odwoływane.
Prosimy tez o przemyślane rezerwacje miejsca. W przypadku rezygnacji z zajęć- odwołaj rezerwacje. Daj szansę osobom z listy rezerwowej na uczestniczenie w zajęciach. Dziękujemy.