Zakochaj się w pilatesie- Oddech

Oddech to pierwsza rzecz jakiej się uczymy przychodząc na ten świat.
Pierwszy oddech to nasz pierwszy życiowy sukces.
Oddech jest też kluczowy w pilatesie i tym zajmiemy się na pierwszym z cyklu warsztacie.
Długotrwałe przebywanie w pozycji siedzącej przyczynia się do nadmiernych i stałych napięć w okolicy karku i klatki piersiowej. Zaburzona postawa to niezrównoważone ciało, nieprawidłowe oddychanie i osłabienie siły mięśniowej. W ciągu dnia wykonujemy 20.000 oddechów, dlatego jego jakość jest tak istotna.
Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty, które pozwolą Ci odzyskać prawidłowy, uzdrawiający oddech dla Twojego ciała. Świadomość oddechu połączymy z odpowiednim zestawem ćwiczeń, który pogłębi ich działanie na każdym poziomie.
Zatrzymaj się choćby na chwilę i poczuj jak ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia i zdrowia psychicznego i fizycznego ma oddech.
Plan warsztatów:
1. Część teoretyczna- wstęp do warsztatu, krótka sesja, mówiąca o ważności oddechu, nie tylko w ćwiczeniach, ale w całym naszym życiu. ok 20-25 min.
2. Mobilizacja klatki piersiowej- przygotowanie naszego ciała do zajęć pełnych oddechu ;) ok 20 minut
3. Część praktyczna – oddech w ćwiczeniach- sesja przy użyciu różnorodnego sprzętu, który pomoże nam w lepszym zrozumieniu, jak działa nasz oddech w trakcie zajęć ok. 55 min.
 4. Wyciszenie, uspokojenie, oddech- na koniec relaksacja i skupienie na oddechu, pożegnanie, połączenie… ;)
Warsztat poprowadzi Ewa Kula
współpracuje z dobrzemitu od początku istnienia. Podczas pracy z ludźmi oddaje serce i całą swoją pozytywną energię. Z Jej zajęć wyjdziesz zrelaksowany/ -na i z poczuciem dobrze wykonanej „roboty” :)
Koszt: 50 zł/zajęciaRezerwacja miesjc: zapisy@dobrzemitu.pl

Potwierdzeniem udziału w warsztacie jest wykupienie‚wejściówki” gotówką w recepcji studia lub przelewem na konto: Małgorzata Nawrocka 64 1140 2017 0000 4802 1288 1289, w tytule proszę wpisać „zakochaj się w pilatesie (wybrany termin np. 17.11)”. W przypadku przelewu- do maila z rezerwacją proszę dołączyć potwierdzenie dokonanego przelewu.