Warsztat: Trzy odsłony praktyk hawajskich

Terminy warsztatów: 6 października, 24 listopada, 8 grudnia (sobota), godz: 13:30- 15:30.

  1. Praktyka Kala (6.10)

Na zajęciach zajmiemy się uwalnianiem wszelkiego typu, napięć. Z poziomów mentalnych i fizycznych. Poszukamy ich źródeł i porozmawiamy o sposobach na ich odkrycie i eliminacje ich  z naszego życia. Powiemy dlaczego jest to ważne, aby regularnie uwalniać napięcia.  Do tego celu zaprosimy Was do medytacji w ruchu, a także autostrechingu i automasażu. Odpowiemy na nurtujące pytania z punktu widzenia starożytnej Huny.

  1. Praktyka Manawa (24.11)

To praktyka bycia w teraźniejszości z której płynie siła. Poszukamy wspólnie działań które zbliżają nas do bycia w stanie czujności. Zobaczymy jak przez ciało i umysł możemy pogłębić lub obudzić stan większej mocy w tu i teraz.  Użyjemy do tego praktycznych ćwiczeń oddechowych Piko-Piko, a także dynamicznego ruchu FLY. Przekonamy się jak stosować w życiu praktykę Manawa.

  1. Praktyka Pono (8.12)

W tej praktyce skupimy się na elastyczności. Czym ona jest dla Ciebie. Jak możesz ją pogłębić, a może odkryjemy jakie są przeszkody w tym: by ciało i umysł mogły być elastyczne. Być może uda się nam zniwelować wzorce które czynią nasze działania mało kreatywnymi, sztampowymi. W tym warsztacie użyjemy różnych form pracy z głosem i jak poprzednio ruchem tanecznym typu Fly.

Powyższe spotkania oparte są o hawajskie praktyki wg Kahuna Bodywork oraz KinoMana. Poszerzają świadomość siebie, otoczenia. Pomagają zrozumieć to co do nas przychodzi i zająć się w sposób kreatywny swoją przyszłością.

Możesz przyjść pierwszy raz na zajęcia. Mile widziane są tez osoby z poprzedniego warsztatu.

Weź ze sobą strój nie krępujący ruchów oraz małą poduszkę „jasiek”. Aloha

Warsztat poprowadzi Radosław Łoziński

Instruktor Kahuna Bodywork hawajskiego stylu pracy z ciałem, a także instruktor Aloha Internationale. Jest uczniem Tamary Ho‘okahi- żony Kahu Abrahama Kawai‘i-  jednego z wielkich nauczycieli Lomi. Praktyk: Ho‘omanamana, Kaʻaleleau, Ho’oponopono oraz Lomi Lomi. Prowadzi gabinet terapeutyczny na warszawskiej Ochocie.

Koszt: 40 zł/ 1 warsztat

Potwierdzeniem udziału w warsztacie jest wykupienie ‚wejściówki” gotówką w recepcji studia lub przelewem na konto:
Małgorzata Nawrocka 64 1140 2017 0000 4802 1288 1289, w tytule proszę wpisać „warsztat praktyk hawajskich (data)”.
W przypadku przelewu- do maila z rezerwacją proszę dołączyć potwierdzenie dokonanego przelewu.
Uwaga. Prosimy o przemyślane rezerwacje. W przypadku rezygnacji/ nieobecności nie zwracamy wpłaty za uczestnictwo.

Maila ze zgłoszeniem i potwierdzeniem przelewu wyślij na adres: zapisy@dobrzemitu.pl.