Od lutego nowe zajęcia!

Od 3 lutego zapraszamy na Jogalates.

Zajęcia odbywają się we czwartki o godz. 19:10 oraz niedziele o godz. 16:00.

Jogalates to połączenie pilatesowej precyzji i wzmocnienia z wyciszającą, skupioną na oddechu praktyką jogi. To technika która łączy w sobie pracę nad mięśniami głębokimi które wpływają na postawę ciała, wzmacniając je i przygotowują do świadomego wykonywania jogowych asan. Zajęcia łączą w sobie dynamikę, siłę, wysmuklają oraz wydłużają ciało a zakończone są praktyką oddechu i wyciszeniem zarówno umysłu jak i ciała.

 

Zajęcia poprowadzi Irena Melcer.

Ruch towarzyszył mi w życiu od zawsze. Spełniałam się od najmłodszych lat poprzez taniec, yoge a później pilates.
Jestem instruktorką techniki Pilates która doskonale wzmacnia ciało a dzięki swej precyzji pozwala zatopić się w ćwiczenia stu procentowo angażując również głowę.
Ukończyłam kurs intruktora Pilates na Macie w Open Mind school, szkoliłam się również z zakresu Pilates w akademii zdrofit.
Wiele lat praktyki Yogi Iyengara pozwoliły mi zrozumieć jak ważne jest połączenie ciała z oddechem i umysłem z czego korzystam podczas moich zajęć.
 Ponieważ jestem aktorką wiem jak ważne jest znalezienie momentu na bycie tylko tu i teraz. Moim pragnieniem jest dzielenie się z uczestnikami moich zajęć właśnie tą umiejętnością przy poszerzaniu możliwości naszego ciała.

 

Zapraszamy na zajęcia!