W sercu miasta, w otoczeniu miłych kawiarni, jest miejsce, którego szukasz…
Idąc 3 minuty od Placu de Gaulle’a, 5 minut od Metra Centrum, wypatruj zabytkowej kamienicy przy ul. Brackiej 18. Przy kawiarni Green Caffe Nero wejdź w zaciszne patio i odetchnij.

Zadbamy byś poczuł/poczuła się dobrze.

 

 

 

 • gosia

  Małgorzata Nawrocka

  założycielka

  Fascynuje mnie życie i to co przynosi każdy nowy dzień. Wierzę, że nic nie dzieje się przypadkowo, lecz ma głębszy sens, nawet jeśli w pierwszym kontakcie boli i uwiera…
  Dzięki jodze i pilatesowi- poznaję swoje ciało, medytacja zaś uczy mnie pokory i smakowania chwili. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do ciała. Dbając o nie na każdej płaszczyźnie dążymy do harmonii, którą dzielimy się ze światem. Chciałabym uczyć świadomego życia, szacunku i zaufania do siebie oraz swojej intuicji, zarazić pasją i uśmiechem. ‘Bądź zmianą jaką chcesz zobaczyć w świecie’… – to mój sposób na życie, z taką też ideą powstało ‘dobrzemitu – moje miejsce. Mam nadzieję, że stanie się także Twoim i będzie jednym z ulubionych przystanków w ciągu dnia, gdzie odetchniesz, poczujesz piękno Tu i Teraz… na przekór- w samym środku miasta.
  Zapraszam.

 • Ania Kociszewska

  Anna Kociszewska

  Instruktorka jogi

  11 lat joga jest moja pasja i drogą, uczę od 9. Praktyka jogi daje mi wewnętrzną siłę, witalność i pogodę ducha każdego dnia . Otwiera na świat, ludzi, daje wewnętrzny spokój, większe zrozumienie siebie i innych oraz akceptację na to, co jest. Na swoich zajęciach staram się uczyć uważności, rozumienia i słuchania swojego ciała oraz motywować do pokonywania własnych słabości i ograniczeń. Swoje doświadczenie zdobywam uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach zarówno w kraju jak i zagranicą, czerpie z różnych form pracy z ciałem, starając się dostosować zajęcia do indywidualnych potrzeb i możliwości. Kocham pracę z ludźmi, życie, muzykę, literaturę, kino, prywatnie jestem mamą Lili.

 • IMG_4091

  Magda Tatarek

   Instruktorka jogi.

  Od dziecka byłam związana ze sportem. Różne dyscypliny towarzyszyły mi w kolejnych etapach życia:siatkówka, pływanie, lekka atletyka. Aż wreszcie pojawiły się pilates i joga, które wspomogły moje ciało po licznych kontuzjach. Kilkuletnia praktyka pilates dała mi świadomość ciała i mocne mięśnie,co stanowiło wspaniałą podstawę do praktyki jogi, która towarzyszy mi już od 12 lat. Uczestniczyłam w licznych warsztatach i konwencjach jogi gdzie mogłam uczyć się od wspaniałych joginów, cały czas praktykuję pod okiem doświadczonych i mądrych nauczycieli, aby móc jak najlepiej prowadzić swoich uczniów. Joga daje mi wolność i świadomość ciała, oddechu, intelektu i właśnie takie wartości chcę przekazać innym. W jodze rozwój nie ma końca i to jest cudowne.

 • agnieszka glowacka 2

  Agnieszka Głowacka

  Instruktorka pilatesu, zdrowego kręgosłupa, trenerka personalna, studentka fizjoterapii.

  Od 2006 roku uczę jak świadomie korzystać z mięśni głębokich. Nie jest to łatwe, ponieważ mięśni głębokich nie widać, a ich praca nie generuje jakiegoś konkretnego ruchu. Mimo to, da się to zrobić (!), a ja pomogę Ci w tym :-). Sprawne mięśnie głębokie miednicy pozwolą Ci nosić płaski brzuch, zdrowe plecy oraz sprawią, że będziesz cieszyć się lepszym seksem.
  Od 2011 roku interesuję się problematyką stopy i stawu skokowego. Od tego czasu, szczególnie lubię te formy ruchu, w których bosa stopa ma bezpośredni kontakt z podłożem. Pomagam też w różnych dysfunkcjach i kontuzjach stopy. Na swoich zajęciach chętnie pracuję ze sprzętem, który czasem stanowi wyzwanie, czasem ułatwia ćwiczenia, a czasem pozwala pełniej poczuć ciało.

 • milena_kozlowska

  Milena Kozłowska

  Instruktorka pilatesu, zdrowego kręgosłupa

  Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i od wielu lat jestem związana z aktywnością fizyczną. Inspiruję się metodą Pilates będącą treningiem całego ciała i uspokojeniem psychiki; pragnę przekazać swoim uczestnikom zajęć wskazówki jak słuchać swojego ciała, żeby każdy ruch był bardziej świadomy. Specjalizuję się w zajęciach Pilates, Zdrowy kręgosłup jak i w zajęciach z kobietami w ciąży jak i Mamami po porodzie z niemowlętami. Prowadząc zajęcia i treningi personalne przekonałam się nie raz jak ważne jest odpowiednie przygotowanie fizyczne do porodu jak i opieka w czasie powrotu do formy młodych Mam. Największą satysfakcję sprawia mi zadowolenie i uśmiech uczestników zajęć, a także widoczna poprawa ich formy, kondycji i samopoczucia.

 • Monika Cywinska

  Monika Cywińska

  Instruktorka pilatesu

  Certyfikowany Coach rodzicielski metody Coach Wise, Biolog, absolwentka dwuletniego studium Pedagogicznego, instruktorka metody Pilates i autorka programu ćwiczeń e-mamafit dla kobiet w ciąży i mam po porodzie. Uczestniczka kursów z zakresu Reiki, Totalnej Biologii, Techniki Uwalniania Emocji dr. R. Hawkinsa, technik oddechowych Fundacji Art Of Living oraz kursów z zakresu rodzicielstwa opartych na Rodzicielskie Bliskości, NVC, oraz Pozytywnej Dyscypliny.

 • ewa kulka

  Ewa Kula

  Od najmłodszych lat zawiązana byłam z pracą artystyczną. Trenując akrobatykę sportową zdobyłam wiele doświadczenia w pracy z własnym ciałem. Podążając ta ścieżkę gruntowną wiedzę uzyskałam dzięki studiom na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Lecz ciało to nie wszystko i w poczuciu pewnego braku swoje poszukiwania skierowałam w stronę umysłu. Dopiero to połączenie daje pełnię szczęścia i harmonii. Równowagę tą znalazłam w fenomenalnej metodzie Pilates, metodzie głębokiego czucia, aktywnej pracy umysłu i ciała. Dającej siłę, elastyczność i smukłość. W chaosie dzisiejszego życia wyciszenie i wsłuchanie się we własne potrzeby ducha stało się palącą potrzebą dnia codziennego. Taką właśnie filozofię przekazuję na każdych swoich zajęciach. Jako instruktor po wielu szkoleniach i warsztatach od  ponad 5 lat  w pracy jako instruktor, zawsze staram się, aby każdy uczestnik czuł się na zajęciach otoczony opieką i zaufaniem.
  Uśmiech zaraża i nie ograniczam się w stosowaniu tej metody.

 • Agata Frysztak

  Instruktorka Pilates

  Przygodę ze świadomym ruchem rozpoczęłam już jako dziecko od akrobatyki sportowej, natomiast z różnymi formami fitness zetknęłam się podczas studiów na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, by ostatecznie, w zgodzie z własną intuicją, wybrać metodę Pilates, którą ciągle zgłębiając na licznych szkoleniach stosuję z powodzeniem na zajęciach od ponad 10 lat – tych dla każdego jak i tych specjalistycznych dla kobiet w ciąży czy seniorów.
  Pilates w mojej interpretacji pomaga przezwyciężyć zarówno sportowe urazy jak i trudności dnia codziennego uwalniając dobrą energię, która wycisza umysł i relaksuje ciało.

 • anna_horban2

  Kaxia Kowalewska

  Instruktorka Tai Chi

  Instruktorka Tai Chi i Qi Gong, kwalifikowana instruktorka rekreacji ruchowej – fitnessu psychofizycznego. Tai Chi uczyła się w Chinach i na seminariach Yang Juna w Europie. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Tajcziczuan Stylu Yang.Uczennica mistrzów: Yang Juna i Yang Bina (tajczi rodziny Yang), a także Liu Zhongchuna (czikung Lecący Żuraw), Daisy Lee (czikung Promienny Lotos) i Sławomira Pawłowskiego (czikung szaoliński). Autorka książki „Tai Chibez tajemnic”, wydanej w 2007 r.

 • Ania Horban

  Anna Horban

  Instruktorka Qi Gong dla kobiet

  instruktorka Radiant Lotus Qigong (Qi Gong dla kobiet) Jest nauczycielką matematyki. Od dzieciństwa intensywnie uprawia różne dyscypliny sportu (lekkoatletyka, siatkówka, narciarstwo, qigong shaoliński, joga i pilates).

 • rafal_becker

  Rafał Becker

  Instruktor Qi Gong

  Od 18-go roku życia jestem uczniem Sławomira Pawłowskiego, który swoją wiedzę z zakresu kung fu i qigong od ponad 30 lat zdobywa bezpośrednio u mistrzów w Klasztorze Shaolin. W 2012 roku pierwszy raz wyjechałem do Klasztoru Shaolin gdzie ćwiczyłem qigong pod okiem mistrza Shi De Honga. W 2013 zorganizowałem seminarium z tym mistrzem w Polsce. Zostałem wtedy przyjęty na jego osobistego ucznia.
  Qigong daje to, czego szukałem: pracę z ciałem, która powoli, konsekwentnie i bezkontuzyjnie wzmacnia ciało, a także koi psychikę i ducha dając świeże, przejrzyste spojrzenie na świat i nas samych. Qigong to nie sztuka walki. Zapraszam wszystkich na zajęcia.