Nowe zajęcia: Shaolin Neigong- trwa nabór do grupy zamkniętej.

Do 11 października trwa nabór do GRUPY ZAMKNIĘTEJ!!! 
Dostępnych jest tylko 19 miejsc.

Shaolin Neigong – to forma ruchu, która  przypomina popularne Taiji quan. Tak więc są to formy składające się z kilkudziesięciu ruchów, które zostały stworzone w klasztorze Shaolin dla mnichów w średnim i starszym wieku, nie szukających już wyżycia się w sztukach walki a zachowania swoich sił witalnych i równocześnie ćwiczeń, wpływających korzystnie na ciało i umysł.

Shaolin Neigong wpływa korzystnie na ciało poprawiając ruchomość stawów, elastyczność mięśni i ścięgien, polepszając krążenie krwi. Wykonywanie tych form równocześnie oddziałuje na umysł, który staje się lepiej skoncentrowany, uważny a zarazem spokojny i zrelaksowany.

Shaolin Neigong był przekazywany do tej pory tylko wybranym mnichom i to sekretnie. Po latach praktyki i poszukiwań odpowiedniego mistrza w Shaolinie udało mi się dotrzeć do jednego z dwóch najlepszych mistrzów w tym klasztorze. Mistrz Shi Yan Ao, który jest zarazem jednym z dwóch głównych nauczycieli dla mnichów w klasztorze Shaolin otworzył się na moją propozycję i zaczął nauczać mnie i osoby, które zabieram tam, ten unikalny system ćwiczeń,który łączy w swoich ruchach sztuki walki z oddziaływaniem zdrowotnym na ciało i umysł. Jednocześnie zaznaczam, że Shaolin Neigong nie wymaga od nikogo żadnej specjalnej sprawności. 

Zajęcia poprowadzi Rafał Becker.

Termin: od 12 października, w każdy piątek, godz. 19:30- 21:00
Uczestnictwo w zajęciach w ramach abonamentu, wejścia jednorazowego oraz kart partnerskich: Multisport plus, Fitprofit, Ok System. Rezerwacje miejsc przyjmujemy online lub mailowo: zapisy@dobrzemitu.pl.
Grupa będzie zamknięta, ponieważ będziemy się uczyli danej formy ruch po ruchu i jeżeli ktoś dołączyłby na kolejnych zajęciach to nie odnajdzie się już w tym materiale. Stąd prosimy o przemyślane decyzje a jednocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w tych unikalnych zajęciach.